: 09132154045 - 03132293087

افتتاح کارخانه و مجتمع پاکت سازی زیباپک زیرمجموعه زیباپلاست

افتتاح کارخانه و مجتمع پاکت سازی زیباپک زیرمجموعه زیباپلاست

افتتاح کارخانه و مجتمع پاکت سازی زیباپک زیرمجموعه زیباپلاست

  • 28 آوریل
  • 0

“مجتمع چاپ و پاکت سازی سلفون و نایلون زیباپک، زیرمجموعه زیباپلاست افتتاح شد.”

بسیاری از برند ها برای بهتر دیده شدن از چاپ روی بسته بندی و پاکت بسته بندی (پاکت سازی بسته بندی) استفاده می کنند که در بلند مدت باعث شناخته شدن برندتان و افزایش حجم فروش و راندمان شما می شود. قیمت چاپ نیز بر حسب تعداد رنگ های موجود در طرح شما قیمت گذاری می شود که برای دریافت قیمت کافیست طرح را برای مشاوران ما ارسال کنید تا در لحظه قیمت دقیق را به شما بگوییم.

یکی از بسته بندی هایی که به شدت طی چند سال اخیر مورد استفاده قرار می گیرد پاکت های بسته بندی است که نه تنها برای محصولات غذایی بلکه برای هر نوع کالایی قابل استفاده است ، پاکت های بسته بندی به خاطر کیفیت و مقاومت بسیار بالا، آسان مصرف بودن، ظاهر جذاب و … توصیه می شود.

کارخانه چاپ و پاکت سازی سلفون و نایلون اصفهان

.

مشاهده تیزر افتتاح کارخانه پاکت سازی زیباپک در آپارات

.

مجتمع پاکت سازی سلفون و نایلون زیباپک

پاکت های بسته بندی قابل تولید در هر ابعادی با هر میزان وزنی است، اما به علت نوع طراحی و شکل خاص کمی از دیگر بسته بندی ها گران قیمت تر است، همینطور پاکت های بسته بندی قابلیت سفارش سازی های بسیار زیادی دارد که باعث می شود بتوانید یک بسته بندی خاص و تک را داشته باشید.

برای چه تولید کنندگانی بسته بندی های خاص و گران قیمت به صرفه است؟

اگر در اول راه کاری خود هستید اصلا بسته بندی های گران قیمت را به شما پیشنهاد نمی کنیم مگر اینکه خودتان بازار هدف را شناساسی کرده و با چشم باز بسته بندی را سفارش دهید. بسته بندی های خاص و مقاومی همانند پاکت های بسته بندی به شرکت ها و تولید کنندگانی پیشنهاد می شود که قادرند ضرر کوتاه مدت را متحمل شوند برای افزایش بازده در بلند مدت.

طراحی پاکت بسته بندی و تبلیغات آن در مناطق شهری

طراحی پاکت بسته بندی و تبلیغات

یکی از مهمترین نکاتی که در طراحی پاکت بسته بندی باید رعایت شود، بررسی منطقه ای میباشد که قصد دارید محصولات خود را پخش کنید. طراح حرفه ای باتوجه به محل پخش محصولات شما طراحی را انجام میدهد.

طراحی تصویر چاپی یکی از مهم ترین عوامل در میزان بازده است، شرکت زیباپلاست با استفاده از مجرب ترین طراحان قادر به طراحی طرح مورد نظر شما با متد های چاپی گوناگون بر حسب میزان سفارش شما است

بسته بندی و پاکت سازی مواد غذایی

مکان پخش محصولاتی که برای آن پاکت بسته بندی سفارش داده اید

یکی از مهم ترین نکات در انتخاب یک بسته بندی دقت به کشور یا شهری است که می خواهید محصول خود را در آن جا پخش کنید ، مثلا در کشور های همسایه یا همان خاور میانه همانند عراق نباید از بسته بندی های خیلی شیک و گران استفاده کنید که باعث شود قیمت شما از رقیبان بیشتر شود، اما همین امر در کشور های اروپایی بلعکس است، بلکه هر چقدر هزینه بسته بندی و کیفیت محصول خود کنید به همان میزان هم بازده ای دریافت خواهید کرد.

 

نکته مهم: پاکت های بسته بندی به عنوان یک بسته بندی لاکچری شناخته می شود و یکی از گران قیمت ترین بسته بندی های پلاستیکی است

بسته بندی و پاکت سازی خشکبار و آجیل

بسته بندی و پاکت سازی خشکبار و آجیل

در اولین مرحله باید با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید صرف کنید یک نوع بسته بندی را انتخاب کنید، انتخاب بسته بندی با توجه به میزان هزینه بستگی به خود شما دارد.

به طور مثال اگر قصد دارید در مناطقی همانند روستا، شهرستان یا محله خودتان به صورت محدود محصول خود را پخش کنید نیاز به یک بسته بندی خیلی خاص ندارید، اما اگر قصد شما صادرات است حتما باید توجه ویژه ای به بازار هدف و رقبا خود داشته باشید.

بسته بندی های مورد استفاده برای خشکبار عبارتند از:
1.بسته بندی های نایلونی و نایلکسی با چاپ یا بدون چاپ
2.جعبه یا کارتن های بسته بندی
3.سلفون های opp bopp و… همانند بسته بندی های چیپس یا دیگر بسته بندی های سوپر مارکتی
4.پاکت بسته بندی پلاستیکی، سلفون یا کرافت
5.ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

اگر به دنبال ارزان قیمت ترین نوع ممکنه برای بسته بندی هستید، پیشنهاد ما استفاده از بسته بندی های نایلونی و نایلکسی بدون چاپ است، اما اگر هم قیمت و هم کیفیت دارای حائز اهمیت است، پیشنهاد ما استفاده از گزینه 3 می باشد.

اگر به دنبال راحت مصرف ترین نوع و برترین انتخاب ممکنه هستید گزینه 4 را برای بسته بندی خود انتخاب کنید زیرا هم برای مصارف داخلی و هم خارجی حتی کشور های اروپایی کاملا مناسب است و به عنوان یکی از برترین نوع های بسته بندی مواد غذایی شناخته می شود.

بسته بندی خشکبار صادراتی

بسته بندی و پاکت سازی بسته بندی خشکبار صادراتی

برای بسته بندی خشکبار صادراتی در اولین مرحله باید بازار هدف را به طور کامل شناسایی کرده و سپس اقدام به صادرات کنید ، به طور مثال اگر قصد شما کشور های خاورمیانه همانند عراق است لازم نیست خیلی روی بسته بندی حساس باشید و می توانید با هزینه کم و یک بسته بندی عادی با بازار یابی مناسب محصول خود را به فروش برسانید.

اما اگر بازار هدف شما کشور های اروپایی است باید با دقت بسیار بالایی بسته بندی را انتخاب کرده و بازاریابی بی نقص داشته باشید.

راه موفقیت برای دریافت سود بالا در خشکبار و بسته بندی و پاکت سازی آجیل و خشکبار

راه موفقیت برای دریافت سود بالا در خشکبار و بسته بندی چیست؟

همانطور که مطلع هستید یکی از اصلی ترین صنایع ایران محصولات خشکبار است که با وارد شدن در این صنف با رقبای بزرگ زیادی مواجه خواهید شد اما اصلا نگران نباشید زیرا بازار خشکبار مواد غذایی مرتبط همیشه گرم است.

از آنجایی که حجم رقبا در این صنف کاری زیاد است در صورتی که محصول بی کیفیت به دست مشتری نهایی برسد با سرعت بالایی از رده خارج خواهید شد زیرا برند های بسیاری برای جایگزین کردن شما وجود دارد.

یکی از خوبی های که این صنف دارد این است که با دریافت یک مجوز قادر به ارائه چندین محصول هستید به طور مثال با دریافت مجوز پسته خشک می توانید انواع آجیل و حبوبات را تولید ، بسته بندی و آماده فروش کنید.

پاکت سازی و بسته بندی زعفران

از چه بسته بندی برای پاکت سازی بسته بندی زعفران استفاده کنیم؟

با توجه به اینکه زعفران یک کالای غذایی لوکس محسوب می شود یا شاید بهتر است بگوییم لاکچری ترین نوع مواد غذایی است به هیچ وجه حتی برای فروش های محلی نباید از بسته بندی های ساده پلاستیکی یا نایلونی استفاده شود زیرا حتی در فروش محلی هم مشتری انتظار یک بسته بندی قابل قبول برای زعفران دارد.

بسته بندی با مواد اولیه کرافت می تواند یک بسته بندی خاص و جذاب برای زعفران باشد که کمتر کسی هم از این نوع برای زعفران استفاده کرده و به عنوان یک بسته بندی تک محسوب خواهد شد.

نکات مهم برای بسته بندی محصولات کشاورزی

نکات مهم برای بسته بندی و پاکت سازی محصولات کشاورزی

بیشتر محصولات کشاورزی در دسته بندی غلات و حبوبات قرار می گیرند که بیشتر با ابعاد و حجم بالا مورد نیاز برای بسته بندی هستند، برای بسته بندی در ابعاد بزرگ برای مواردی مورد توجه قرار گیرند تا بسته بندی به راحتی وزن های بالا را تحمل کند.

بیشتر محصولات کشاورزی که نیازمند بسته بندی با قابلیت تحمل وزن بالا هستند عبارتند از برنج، گندم، ذرت، آرد و …. که برای بسته بندی از ضخامت و لایه های لمینت بیشتر استفاده می شود.

پاکت های بسته بندی متالایز و پاکت سازی متالایز زیباپک

پاکت های بسته بندی متالایز و پاکت سازی متالایز

بسته بندی های چیپس در فروشگاه ها را مشاهده کرده اید که دارای چاپ در بیرون بسته بندی و دارای رنگ آلمینیومی در داخل آن است اما این نکته حائز اهمیت است که وزن پایین چیپس باعث شده که نیازی به پاکت متالايز چند لایه یا ضخیم نباشد و همان بسته بندی ساده تمام نیاز مصرف کننده را رفع کند.

 

شرکت زیباپلاست همواره به دنبال کسب رضایتمندی مشتریان محترم خود بوده است. برای سفارش پاکت بسته بندی با ما تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک فرمایید تا وارد صفحه ثبت سفارش شوید.

گروه بازرگانی زیباپلاست همواره به دنبال کسب رضایتمندی مشتریان محترم خود بوده است. این مجموعه مفتخر به ارائه خدمات دوخت و چاپ انواع سلفون با بهترین کیفیت و با هزینه ای مناسب با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته روز دنیا می باشد. برای سفارش چاپ سلفون متالایز و چاپ ترسبافون opp با ما تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک فرمایید تا وارد صفحه ثبت سفارش شوید.

دفتر فروش زیباپلاست، پاکت بسته بندی و پاکت سازی (بسته بندی): اصفهان – خیابان پروین – ابتدای خیابان صباحی – مجتمع شهید رجائی – واحد 38

جهت مشاوره رایگان برای سفارش پاکت بسته بندی و پاکت سازی (بسته بندی) با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

03132293087

03132294972

09132154045

یا میتوانید از طریق صفحه ذیل، مشخصات خود را برای ما ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم:

ارتباط با زیباپلاست – کلیک فرمایید

برای آشنایی با سایر محصولات زیباپلاست، وبلاگ ما را دنبال کنید.

اینستاگرام زیباپلاست را دنبال کنید

 

منبع: زیباپلاست اصفهان

مقالات مرتبط
    ارسال نظر

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.