: 09132154045 - 03132293087

چاپ سلفون opp و cpp ، چاپ ترسبافان opp ، چاپ ترس​

چاپ سلفون opp و cpp ، چاپ ترسبافان opp ، چاپ ترس​

چاپ سلفون opp و cpp ، چاپ ترسبافان opp ، چاپ ترس​

  • 26 می
  • 0

از (رو)یاترسبافان تک لایه و یا اینکه از ترکیب ولمینت سلفون ترسبافانopp و cppویا از لمینت سلفون  opp,opp و یا از ترکیب ولمینت سلفوت ترسopp با پلی اتیلن یا پلی استر انجام می شود همچنین برای بسته بندی موادغذایی که نباید  رطوبت ونورخورشید مستقیم با جنس در تماس باشد باید از سلفون متالایزopp یا فویل در سلفون لمینت دولایه یاسه لایه استفاده کرد .

چاپ opp و cpp و کاربرد های ان:

از (رو)یاترسبافان تک لایه و یا اینکه از ترکیب ولمینت سلفون ترسبافانoppوcppویا از لمینت سلفون opp,opp و یا از ترکیب ولمینت سلفوت ترسopp با پلی اتیلن یا پلی استر انجام می شود همچنین برای بسته بندی موادغذایی که نباید رطوبت ونورخورشید مستقیم با جنس در تماس باشد باید از سلفون متالایزopp یا فویل در سلفون لمینت دولایه یاسه لایه استفاده کرد .

انواع چاپ ها:

در چاپ سلفون سه نوع چاپ موجود میباشد که شامل چاپ OPP و CPPو BOPP  که با سیلندر و فیلم بر روی ان صورت میپذیرد رنگهای صدفی نیز در این محصول یافت میگردد.

خدمات مجموعه به شرح زیر است:

 


چگونگی ثبت سفارش

چاپ بر روی OPPبه رنگ صدفی و شفاف (که به صورت معمول در بازار است) که به صورت رول بر روی دستگاه چاپ قرار گرفته و هم میتوان چاپ را به صورت شیت هایی که مورد نیاز مشتریست قرار دهند و هم به صورت رول چاپ شود حداقل چاپ از ۱۰۰۰kg می باشد .

 

هزینه کلیشه و سیلندر به عهده مشتریست که هر کدام را که برای چاپ خود مورد نیاز دانست انتخاب میکند کلیشه تا حدودی از کیفیت پایین تری نسبت به سیلندر برخوردار است.

رنگبندی در چاپ

در چاپ شیرینگ ما میتوانیم از طیف رنگی هشت رنگ در این محصول استفاده کنیم تا از زیبایی بالایی برایتان برخوردار باشد .

اول فایل مورد چاپ خود را برای ما ارسال نماید.

سپس میزان مورد نظر خود برای چاپ را به ما اعلام کنید

و در نتیجه برای صحیح بودن نوع رنگ چاپی تان به چاپ خونه رفته و از کار خود اطمینان حاصل فرمایید.

گفتنی است که در اول قرار داد به منظور تهیه متریال ۵۰درصد قرار داد دریافت شده و در نهایت کار نیز مابقی حساب دریافت میگردد.

مقالات مرتبط
    ارسال نظر

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.