: 09132154045 - 03132293087

پاکت متالایز چیست؟ معرفی 8 نوع پاکت متالایز – تخفیف ویژه پاکت متالایز ساندویچی

پاکت متالایز چیست؟ معرفی 8 نوع پاکت متالایز – تخفیف ویژه پاکت متالایز ساندویچی

پاکت متالایز چیست؟ معرفی 8 نوع پاکت متالایز – تخفیف ویژه پاکت متالایز ساندویچی

 • 03 ژوئن
 • 0

اگر صاحب یک اغذیه‌فروشی هستید و بعد از تهیه ساندویچ به پاکت‌هایی مقاوم و با کیفیت خوب نیاز دارید. یا قصد دارید با خانواده یا دوستان خود به پیک‌نیک بروید و خودتان مسئول آماده کردن ساندویچ‌های خانگی هستید، اینجاست که پاکت متالایز ساندویچ کار بسته‌بندی را برایتان ساده‌تر می‌کند.

.

پاکت بسته بندی متالایز ساندویچی در اصفهان

.

اگر این پاک های ساندویچ ضخامت و مقاومت مناسبی داشته باشند کار را برای بسته بندی بسیار راحت میکنند. این پاکت‌های بهداشتی برای قرار دادن نان باگت و فرانسوی بسیار مناسب هستند. و ابعاد  آن‌ها باید به گونه ای باشد که به راحتی بتوان یک عدد ساندویچ را در آن جای دهید. پاکت های متالایز شرکت زیباپلاست (زیباپک) تمامی ویژگی های ذکر شده را دارا بوده و به گونه ای هستند که به راحتی پاره یا سوراخ نمی‌شوند و از مواد اولیه مرغوبی ساخته شده است.

همانگونه که میدانید قرار دادن ساندویچ در کیسه فریزر، بسایر سخت و دردسرساز است، به‌خصوص اگر ساندویچی که آماده کرده‌اید را در کیف قرار دهید. بنابراین با تهیه چنین پاکت‌هایی، خیالتان از بابت پخش نشدن مواد غذایی داخل کیف یا کوله‌پشتی، آسوده خواهد شد. این شرکت برای تولید محصولاتش از بهترین فناوری روز دنیا بهره گرفته و از این لحاظ با اطمینان خاطر در کنار مشتریان است. یکی از اصلی ترین نیاز های هر فست فود یا ساندویچ فروشی پاکت متالایز ساندویچی است، که هر برند غذایی نیاز به یک سلفون بسته بندی ساندویچ مخصوص به خود را دارد.

.

پاکت متالایز ساندویچ - بسته بندی ساندویچ - پاکت ساندویچ

.

پاکت متالایز چیست؟

پاکت های متالایز معمولا از مواد پلاستیکی پلیمری ساخته می‌شوند که توسط یک لایه‌ی فلزی مانند آلومینیوم، پوشانده شده‌اند. این فیلم‌ها ظاهری کاملاً مشابه با فویل‌های آلومینیومی دارند و باقیمت پایین‌تری در بازار عرضه می‌شوند. سلفون متالایز دارای کاربردهای زیادی در دکوراسیون، ساخت لیبل‌های الکتریکی، محصولات الکترونیکی، عایق‌بندی و بسته‌بندی مواد غذایی هستند. پاکت متالایز ساندویچ و همبرگر یکی از انواع همین فیلم متالایز است که به حفظ گرما و بهداشت غذا کمک می‌کند. این روش باعث می‌شود پاکت متالایز در حین سبکی جلوه‌ی براق آلومینیوم را نیز داشته باشد. پاکت متالایز ایستاده، پاکت متالایز زیپدار، پاکت متالایز شفاف و… از انواع پاکت متالایز هستند.

فرآیند تولید پاکت متالایز ساندویچ:

فرآیند تولید برای عملیات متالایزه کردن با استفاده از یک فرآیند تجزیه بخار به روش فیزیکی صورت می گیرد. آلومینیوم فلزی است که معمولا برای این کار مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین ممکن است دیگر فلزات نظیر نیکل یا کروم نیز در آن مورد استفاده قرار گیرند. فلز حرارت داده شده، تحت خلاً تبخیر می گردد و این ماده متراکم شده بر روی فیلم پلیمری سرد در نقطه پائین تر از بخار فلز پوشش داده می شود.

این پوشش با اختلاف نازکتر از فویل فلزی است و در حدود ۵ میکرومتر می باشد. این پوشش به مرور زمان تغییر رنگ پیدا نمی کند. در حالی که پلی پروپیلن و پلی اتیلن ترفتالات (PET) اغلب فیلم های رایج به منظور استفاده در متالایز کردن می باشند.

خصوصیات و ویژگی های پاکت متالایز ساندویچی:

این پاکت ها یک سطح نقره ای بازتابنده شبیه به فویل آلومینیوم دارد. این پوشش باعث میشود نفوذ پذیری نور، آب و اکسیژن کاهش یابد. از خواص این پاکت ها میتوان به توانایی در مقابل حرارت دستگاه دوخت حرارتی، و دانسیته کمتر با هزینه ای کمتر از یک فویل آلومینیوم اشاره کرد. این پوشش های متالایز گاهی اوقات برتری خاصی نسبت به فویل آلومینیوم ورقه ای دارند. همه این گونه تصور میکردند و بر این باور بودند که پاکت های متالایز شده تبدیل به یک جایگزینی برای ورقه فویل آلومینیوم خواهند شد، اما این پوشش ها خواص ممانعت کنندگی را به اندازه فویل آلومینیوم ندارند. با این وجود برخی از پاکت های متالایز شده خواص ممانعت کنندگی بسیار بالایی دارند، ولی هنوز در مقایسه با فویل آلومینیوم مقرون به صرفه نیستند.

.

پاکت متالایز ساندویچی ایستاده - پاکت همبرگری

.

معرفی انواع پاکت های متالایز

انواع پاکت های متالایز عبارتند از:

 • پاکت متالایز ساندویچی
 • پاکت متالایز همبرگری
 • پاکت متالایز ایستاده
 • پاکت متالایز زیپدار
 • پاکت شفاف متالایز
 • پاکت متالایز طلایی
 • پاکت فویل آلومینیوم
 • پاکت پستی سفید متالایز (نقره ای)

پاکت متالایز ساندویچی:

پاکت های متالایز ساندویچی یک نوع خاصی از پاکت ها هستند که لایه ی رویه آن ها به کمک پودر فلزات ( مانند آلومینیوم ) در ضخامت و قطر بسیار کم پوشیده شده است. این نوع پاکت در زندگی روزمره هم بسیار مورد اسفتده قرار میگیرد و متداول میباشد ولی به خاطر اینکه در ساخت آن از مواد پلی اتیلن استفاده شده است، بیشتر اوقات برای ساندویچ های سرد توصیه میشود.

پاکت متالایز ساندویچی به طور کامل مواد غذایی را گرم نگه می‌دارد و مانع انتقال رطوبت و روغن به بیرون میشود و بسیار سالم و بهداشتی است. رنگ براق ابن نوع پاکت های ساندویچی نیز به دلیل استفاده ازاین نوع فلزات (آلومینیوم) می باشد. یکی از معروف ترین و مورد استفاده ترین نوع های بسته بندی ساندویچ نمونه های ساده متالایز یا همان BOPP است که به رنگ آلمینیومی مشاهده می شود اما بسیاری از رستوران ها و فست فود ها به دنبال یک بسته بندی خلاقانه و شیک هستند بگونه ای که بتوانند برند خودشان را بر روی پاکت قرار بدهند که این گونه باعث تبلیغ بیشتر هم شود.

از این رو می توان ضخامت متالایز را زیاد تر کرده و از چاپ های اختصاصی برای پاکت های سفارسی و خاص استفاده کرد . از این پاکت متلایز ساندویچی به‌ عنوان کاور و روکش ساندویچ به جای کاور و روکش نایلونی یا کاغذی استفاده می‌شود. پاکت های متالایز ساندویچ در تعداد بالا و به صورت کیلویی نیز به فروش می‌رسد. جنس این پاکت ها از پلی اتیلن متالایز شده میباشد که از پوشاندن فیلم پلی اتیلن با فلز آلومینیوم حاصل میشود.

پاکت متالایز همبرگری:

پاکت متالایز همبرگری برای کاور همبرگر استفاده می‌شود. این نوع پاکت ها تمام قابلیت ها و ویژگی های پاکت و نایلون متالایز ساندویچ را دارند و تنها تفاوت آنها اختلاف در سایزشان است که این پاکت متناسب برای سایز همبرگر تولید می‌شوند. این بسته بندی ها به‌عنوان رول متالایز یا سلفون متالایز هم شناخته می‌شوند.

.

فویل دور ساندویچ و همبرگر

.

پاکت متالایز ایستاده:

این مدل پاکت که با عنوان متلایز ایستاده شناخته میشوند برای چاپ رنگی عالی هستند و رنگ ها را بسیار شفاف و طبیعی نشان می‌دهند. پاکت های متالایز نسبت به پاکت های کاغذی در برابر رطوبت و دما مقاوم تر است. پاکت متلایز به دلیل جنسی که دارد به هیچ وجه اجازه‌ی رد شدن و عبور نور خورشید را نمی‌دهد و به همین علت است که برای بسته بندی محصولات حساس به نور بسیار مناسب است. این پاکت بسیار مستحکم و قوی است و به‌راحتی پاره نمی‌شود و قابلیت بسته بندی مواد غذایی تر و فریزری را هم دارد.

پاکت متالایز زیپدار :

پاکت متالایز زیپ دار مانند پاکت متالایز ایستاده است و تمام فواید آنرا دارا می باشد به گونه ای که تنها تفاوتش وجود یک زیپ کیپ در بالای پاکت است که باز و بسته کردن بسته بندی را برایمان راحت می‌کند. پاکت متالایز زیپدار برای بسته بندی محصولاتی که به طور روزانه استفاده می‌شوند مثل قهوه و شکر مناسب تر است.

این پاکت بسته بندی به علت داشتن قسمتی در پایین پاکت که به آن کاست گفته می شود این امکان را به بسته بندی می دهد تا به درست ایستادن پاکت بسته بندی کمک کند و به صورتی قرار می گیرد تا طراحی پلاستیک بسته بندی و توضیحات و نوشته های بسته بندی بصورت کامل از بالا تا پایین در معرض نمایش قرار گیرد.

پاکت های ایستاده بصورت پاکت زیپ کیپ دار و بدون زیپ کیپ با سایز های مختلف و در ابعاد گوناگون بسته به مقدار محصولی که باید در آن بسته بندی شود از پاکت زیپ دار کوچک تا زیپ کیپ سایز بزرگ و بشکل زیپ کیپ دسته دار تولید و روانه بازار می شوند.

.

پاکت متالایز ایستاده برای بسته بندی

.

پاکت شفاف متالایز:

پاکت شفاف متالایز از فیلم متالایز ساخته می‌شود و معمولاً سه طرف آن دارای دوخت است. پاکت ایستاده زیپ دار شفاف متالایز در ضخامت های پایین و با مقاومت مناسب تولید می گردد و این مسئله باعث می شود تا این پاکت ایستاده پلاستیکی بسیار مقرون بصرفه و شیک برای استفاده عموم باشد و تعداد این پاکت متالایز زیپ دار در هر کیلو گرم بیشتر از پلاستیک زیپ دار با ضخامت های بالا باشد.

این پاکت ها یک پنجره شفاف دارند یا یک سمت آن ها کاملاً شفاف است و کاملاً مواد بسته بندی شده را نشان می‌دهند. این لایه‌ی شفاف از نایلون، سلفون یا پلاستیک های دیگر ساخته می‌شود. پاکت ایستاده زیپدار شفاف متالایز یکی از مدل های بسیار پر کاربرد پاکت زیپدار می باشد که برای بسته بندی محصولات مختلفی همچون حبوبات و… یا به صورت کلی تمام چیزهایی که نیاز داریم محتویات داخل پلکت را ببینیم کاربرد فراوانی دارد. معمولا از این نوع پاکت در صنایع غذایی، قهوه، آرایشی بهداشتی، پروتئینی و شیرینی و شکلات استفاده میشود.

.

پاکت های ایستاده متالایز

.

پاکت متالایز طلایی:

پاکت متالایز طلایی یکی از پرطرفدارترین پاکت متلایز رنگی است. چرا؟

به این دلیل که متالایز در رنگ های مختلفی تولید می‌شود و محدودیتی ندارد و نکته اصلی در محبوبیت آن این است که پاکت متالایز طلایی برای کسب و کار های نوپا یا کسب و کار هایی که بودجه کافی برای طراحی و چاپ ندارند بسیار مناسب است زیرا رنگ زیبا و طلایی این پاکت ها بسیار چشم‌گیر است و نظر مشتری را به خود جلب میکند و این امر باعث می شود این بسته بندی نسبت به سایر بسته بندی ها متمایز شود.

پاکت فویل آلومینیوم:

این پاکت هم از ورق های نازک فویل آلومینیوم ساخته شده است. چاپ روی پاکت فویل آلومینیوم امکان‌پذیر است. ازآنجایی‌ که این بسته بندی آلومینیومی لایه‌ی داخلی پلیمری را ندارد مناسب برای بسته بندی مواد اسیدی، قلیایی یا مواد غذایی حاوی نمک نیست زیرا برخورد طولانی‌مدت این مواد با فویل آلومینیومی ممکن است خطرناک باشد و عوارض بدی را به همراه داشته باشد.

پاکت پستی سفید متالایز (نقره ای):

برای ساخت پاکت‌های پستی هم از سه لایه استفاده می‌شود که لایه رویی آن کاغذی و لایه زیرین آن از جنس یک فلز سبک و مقاوم مانند آلومینیوم است. به همین دلیل محیط داخلی آن‌ها براق و روشن است.

در فرایند تولید و ساخت، این لایه‌ها به هم فشرده می‌شوند و به سادگی نمی‌توان آن‌ها را از همدیگر جدا نمود. به همین علت از نفوذ رطوبت و آب در این پاکت‌ها جلوگیری می شود و نور نیز نمی تواند از آن عبور کند. البته این نکته را نباید فراموش کرد که استحکام این پاکت‌ها آن‌قدر نیست که بتوان از آن‌ها برای ارسال وسایل شکننده و گران قیمت استفاده کرد.

به همین دلیل نمیتوان برای ارسال اشیاء لبه دار یا تیز که باعث میشوند این پاکت ها پاره شوند استفاده کرد. به علاوه در آن‌ها امکان قرار دادن اشیای حجیم و بزرگ نیز وجود ندارد. چرا که این پاکت‌ها در برابر فشار داخلی مقاوم نبوده و ممکن است پاره شوند. ولی در مقابل شما می‌توانید از این پاکت‌ها برای ارسال اسناد کاغذی مهم استفاده کنید.

اسنادی که تا نخوردن یا خیس نشدن آن‌ها در طول ارسال برایتان مهم است و باید بدون هیچ‌گونه آسیبی به مقصد برسند. از این پاکت ها میتوان برای ارسال پول نقد نیز استفاده کرد چرا که پول نقد حجم زیادی نداشته و ابعاد آن نیز برای قرارگیری در پاکت مناسب است. برای ارسال مواردی همچون کارت‌های ملی، شناسنامه، پاسپورت، گواهینامه یا کارت‌های بانکی هم از همین پاکت‌ها در اندازه‌های متفاوت استفاده می‌شود.

.

پاکت ساندویچی متالایز

.

گروه بازرگانی زیباپلاست همواره به دنبال کسب رضایتمندی مشتریان محترم خود بوده است. این مجموعه مفتخر به ارائه خدمات تولید پاکت متالایز و پاکت ساندویچی و پاکت همبرگری با بهترین کیفیت و با هزینه ای مناسب با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته روز دنیا می باشد. برای سفارش میتوانید با ما تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک فرمایید تا وارد صفحه ثبت سفارش شوید.

دفتر فروش زیباپلاست، تولیدکننده سلفون متالایز و پاکت بسته بندی ساندویچ و همبرگری: اصفهان – خیابان پروین – ابتدای خیابان صباحی – مجتمع شهید رجائی – واحد 38

کارخانه تولید سلفون در اصفهان ( فعال در زمینه تولید و چاپ سلفون opp و سلفون متالایز در اصفهان ): اصفهان، کیلومتر 3 جاده حبیب آباد – بعد از تابلو تصفیه خانه – کوچه زیباپلاست – پلاک 20

پاکت متالایز ساندویچی

جهت مشاوره رایگان برای سفارش پاکت ساندویچی و همبرگری و سلفون متالایز با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

03132293087

03132294972

09132154045

یا میتوانید از طریق صفحه ذیل، مشخصات خود را برای ما ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم:

ارتباط با زیباپلاست – کلیک فرمایید

منابع : میهن پلاست | تورنگ

مقالات مرتبط
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.