: 09132154045 - 03132293087

آیا تبلیغات خلاقانه در پاکت بسته بندی باعث افزایش فروش میشود؟!

آیا تبلیغات خلاقانه در پاکت بسته بندی باعث افزایش فروش میشود؟!

آیا تبلیغات خلاقانه در پاکت بسته بندی باعث افزایش فروش میشود؟!

  • 08 مارس
  • 0

بسته بندی و داشتن ایده خلاقانه برای بسته بندی موادغذایی، صنعتی و پزشکی (تبلیغات خلاقانه) در طراحی آن میتواند گامی موثر باشد در افزایش فروش محصولاتی که با آن بسته بندی قرار است که عرضه شوند. اغلب افراد برای اینکه بتوانند محصولات خود را در زمانی کم به فروش برسانند، تمام انرژی خود را بر بهتر کردن محصول میگذارند و از بسته بندی آن غافل می شوند؛ ولی باید فراموش نکنند که گام اول هر خریدی برای مشتریان، دیدن بسته بندی و پاکت بسته بندی آن است.

هرساله مبالغ زیادي صرف امور تبلیغاتی می شود بنابر این لازم است انجام تبلیغات به شکلی کارا و مؤثر صورت پذیرد. کاربردهاي تبلیغات بسیار زیاد است با این وجود تمامی آنها داراي ویژگی مشترکی هستند که آن لزوم انتقال یک پیام میباشد. کارگزاران تبلیغات تلاش می کنند از آخرین فناوري هاي ارتباطی و رسانه اي براي معرفی کالا بهره گیرند تا تمایل مخاطب را نسبت به یک محصول یا خدمت جلب کنند.

تبلیغات خلاقانه برای پاکت بسته بندی

 یک تبلیغ هدفمند و موفق چگونه است؟ – از پاکت بسته بندی استفاده کنید!

تبلیغ تاثیر مهمی در بالا بردن آگاهی مشتری دارد. تبلیغات وسیله ای است که توسط آن، مشتریان از ابداعات و نوآوری های شرکت آگاه می شوند. با وجود اهمیت بالای تبلیغات بر روی افزایش فروش، ارزیابی تاثیر آن به سادگی صورت نمی گیرد.

یکی از مشکلاتی که بر سر راه مسئولین تبلیغات قرار دارد، چگونگی ارائه رابط های مشخص بین اثر بخش بودن تبلیغات و بالا بردن سود فروش می باشد. 4 تا از راهکارهایی که شما را در رسیدن به یک تبلیغ هدفمند و موفق در پاکت سازی و پاکت بسته بندی سوق میدهد عبارتند از:

پاکت بسته بندی و پاکت سازی در اصفهان و تبلیغ هدفمند

  • رسیدن به هدف با داشتن عوامل قدرتمند:

ما در انتخاب کلمات مختاریم. مشکل اصلی استفاده از کلمات پوچ و بی معنی است. مغز به یک باره از هرگونه فکر خلاق تهی می شود. این دقیقا زمانی است که مجموعه ی جملات تعیین شده برای ایجاد تغییرات اعجاب انگیز در تبلیغات، جادوی خود را از دست می دهند.

منظور، مجموعه ای از عبارات و کلمات از پیش نوشته شده است که با اضافه کردن به متن تبلیغاتمان، نیرویی خارق العاده و همین طور امکان انتخاب گزینه های مختلف را به وب سایت، محصولات و با خدمات ما عرضه می کند. این مجموعه در واقع سفری باورنکردنی از درون کلمات است که به تبلیغات ما جذابیت، رنگ و حس می بخشد. با عبارات حاوی نکات روز می توانیم به تبلیغاتمان جان ببخشیم.

  • دانستن روش های سنجش غیرمستقیم اثربخشی تبلیغات:

از آنجایی که سنجش مستقیم اثربخشی تبلیغات بر فروش یک شرکت کار دشواری است، بیشتر شرکت ها به روش های سنجش غیرمستقیم تکیه می کنند. این روش ها، تاثیرات تبلیغات را به طور مستقیم ارزیابی نمی کنند بلکه تاثیر آن بر فاکتورهایی چون آگاهی و نگرش مشتری یا دریافت پیام تبلیغات توسط مشتری را مورد بررسی قرار می دهند که این فاکتورها به شکل غیرمستقیم بر فروش، افزایش سود و دستیابی به اهداف یک کسب و کار تاثیر می گذارند. با وجود تردید در مورد رابطه بین تاثیرات میانی تبلیغات و نتیجه نهایی، جایگزین دیگری برای استفاده از سنجش غیرمستقیم وجود ندارد.

  • آگاهی کامل و مفید از برند مورد نظر:

صاحبان  کسب وکاری که معمولا به تبلیغات توجه ویژه ای دارند و به آن تکیه می کنند، اغلب با سنجش آگاهی مشتری از یک محصول یا برند، اثربخشی تبلیغات را ارزیابی می کنند. پیش فرض این نوع از سنجش این است که رابطه مستقیمی بین تبلیغات و آگاهی مشتری وجود دارد. البته این مدل از سنجش اثربخشی تبلیغات مورد نقد عده زیادی قرار دارد چرا که آگاهی مشتری، نتیجه مستقیم تبلیغات نیست و فاکتورهای زیاد دیگری نیز بر آن تاثیرگذار خواهد بود.

این نقد را بر سنجش اثربخشی مستقیم از طریق ارزیابی میزان فروش هم می توان وارد دانست. چون عوامل متعددی غیر  از تبلیغات نیز می تواند بر فروش بیشتر تاثیرگذار باشد، اما برای محصولات جدید، تغییر در آگاهی مشتری، اغلب نتیجه تاثیر تبلیغات است.

  • شناخت کامل و درک عمیق و کاربردی از تبلیغات:

مشتریان معمولا تبلیغات را وسیله ای برای به دست آوردن اطلاعات درباره محصول، برند یا شرکتی خاص می دانند. مشتریان تنها در صورتی می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از تبلیغات به دست آورند که به درستی تبلیغات را فهمیده باشند و پیام و محتوای آن را دریافت کنند. آزمون های مختلفی برای سنجش میزان درک مشتریان از یک تبلیغ وجود دارد. یکی از این آزمون ها، آزمون یادآوری است. مشتریان، زمانی یک تبلیغ را به یاد می آورند که کاملا آن را فهمیده و درک کرده باشند.

روش دیگر برای سنجش این متغیر، پرسیدن سوالاتی درباره موضوعات مطرح شده در تبلیغات است. به این ترتیب می توان از چگونگی درک پیام تبلیغات (درک پیام به صورت ذهنی و درک کامل) توسط مشتری اطلاع یافت. گهگاه با پرسیدن سوال های مختلف از مشتریانِ هدف، می توان اثربخشی تبلیغ را ارزیابی کرد؛ سوالاتی از قبیل «در مورد تبلیغ تلویزیونی جدید ما چه نظری دارید؟» یا «آیا پیام تبلیغ را به درستی دریافت کردید؟»

پاکت بسته بندی در اصفهان - پاکت سازی اصفهان

کدام بسته بندی و پاکت سازی و پاکت بسته بندی خلاقانه است؟ 

بسته بندی نوعی برند‌سازی است و پی بردن به راه های متمایزکردن محصولاتتان در بین سایر محصولات یک فروشگاه می تواند سخت باشد بنابراین به این 5 ایده خارق‌العاده بسته بندی خلاقانه و بی نظیر نگاهی بیندازید تا الهام بگیرید و یاد بگیرید که چگونه بسته بندی خود را تهیه کنید و بتوانید به سهم مناسبی از بازار هدفتان دست یابید.

1. از الگوها استفاده کنید.

یکی از ساده ترین روش ها و اولین قدم برای بسته بندی و پاکت سازی و پاکت بسته بندی خلاقانه استفاده از الگوها می‌باشد. به بسته بندی زیر در تصویر پایین دقت کنید، این بسته بندی از نظر ساختاری ساده است ، اما با وجود نوارهای جالب توجه بر روی پس زمینه، احساس می‌کنید بسته بندی دارای ساختار و برجستگی هایی است. طرح رنگی به آن احساس کاملاً آمریكایی می‌دهد و رنگ ها و تصویر آن داستان خود را تعریف می کنند.

پاکت بسته بندی خلاقانه و پاکت سازی خلاقانه در اصفهان

2. از سادگی نترسید.

گاهی اوقات سادگی مهم است و این مورد در بسته بندی نیز صدق می کند. بسته بندی پایین با ترکیب پس زمینه‌ای ساده از مواد بازیافتی و طرحی زیبا تصویری ساده اما جذاب پدید آورده‌اند از طرفی رنگ روشن‌ روی لیبل سبب شده‌اند تا بسته بندی در عین ساده بودن، مدرن به نظر برسد.

بسته بندی - پاکت سازی - زیباپلاست اصفهان

3. استفاده از طراحی مکمل

اطمینان حاصل کنید که طراحی مورد استفاده در بسته بندی شما، مکمل کالای موجود در بسته باشد و خریدار میتواند بدون نیاز به جعبه گشایی، محتویات آن را ببیند. به تصویر پایین توجه کنید، این بسته بندی ساده و طبیعی به نظر می رسد؛ درست مانند محتویات درون بسته، از طرفی شما می توانید تمام محتویات بسته را قبل از خرید، مشاهده کنید. این امر شفافیت شما در ارائه محصول را به کاربر نشان داده و به کاربر این حس را منتقل می کند که شما به چیزی که می‌فروشید افتخار می‌کنید.

پاکت سازی خلاقانه در اصفهان - پاکت بسته بندی مواد غذایی در اصفهان

4. بازیگوش باشید.

از فرصت های موجود برای بازیگوشی و خلاق بودن در بسته بندی استفاده کنید، بسته بندی پایین فوق العاده زیبا و در عین حال ساده است، تصویر روی محصول در حال تعامل با محتویات آن بوده و اجازه می دهد تا محصول برجسته تر به نظر برسد. تصویر استفاده شده در بسته بندی با محتویات آن تناسب دارند و حالت تصویر به کاربر نشان میدهد که محصولی سنگین است و این حس را به درستی منتقل میکند.

پاکت سازی خلاقانه در اصفهان - پاکت بسته بندی مواد غذایی در ایران

5. از رنگ ها برای معرفی محصول استفاده کنید.

اگر محصول شما رنگ خاصی دارد می توانید از آن رنگ در بسته بندی محصول نیز استفاده کنید. به عنوان مثال بسته بندی آبنبات را در نظر بگیرید، با هماهنگ کردن رنگ بسته بندی با آب نبات‌های موجود می‌توانید نوع هر آبنبات را به مصرف کننده معرفی کنید بدون اینکه نیاز باشد به محتوای بسته دقت نمایند، به این ترتیب بسته بندی آبنبات های پرتقالی نارنجی و آبنبات های توت فرنگی قرمز خواهند بود.

پاکت سازی حرفه ای در اصفهان - پاکت بسته بندی

پاکت بسته بندی حرفه ای و خلاقانه - پاکت سازی اصفهان

 

اهداف تبلیغات خودرا یادداشت کنید!

افراد وقتی كه ايده روشنی از اينكه چه می‌خواهند انجام دهند، دارند، كار خود را بهتر انجام می‌دهند. تبليغات نامرئی‌ترين نيروی فروش است و ترسيــم اهداف تبلیغات در بازاریابی به قابل لمس بودن آن كمک می‌كند. از آنجاییکه تبليغات بسيار تخصصی شده، داشتن هدف مشخص در انتخاب مسير كمک فراوانی می‌كند. وقتی اهداف، مورد توافق همه قرار می‌گيرد، از به هدر رفتن سرمايه و نيرو می‌كاهد.

يكي از اهداف تبليغ خلق تصوير برند يا گرايش مطلوب عاطفي به سوی كالاست. انتخاب نام برند، شیوه معرفی محصولات و رسانه انتخابی برای معرفی محصول، همه و همه عوامل مهمی هستند که در شکل‌گیری تصور مخاطبان از محصول نقش کلیدی دارند. در نهایت و از همه مهمتر این که اهداف، فعالیت‌های تبلیغی را مجبور می سازند تا به یک درک عمیق‌تری از فرآیندهای اساسی و مشکلات خاص برسند.

بسته بندی خلاقانه در اصفهان - پاکت سازی

دفتر فروش زیباپلاست، تولیدکننده پاکت بسته بندی و پاکت سازی بسته بندی موادغذایی، صنعتی و پزشکی:

اصفهان – خیابان پروین – ابتدای خیابان صباحی – مجتمع شهید رجائی – واحد 38

کارخانه تولید و پاکت سازی در اصفهان ( فعال در زمینه تولید و چاپ سلفون opp و سلفون متالایز در اصفهان ):

اصفهان، کیلومتر 3 جاده حبیب آباد – بعد از تابلو تصفیه خانه – کوچه زیباپلاست – پلاک 20

جهت مشاوره رایگان برای سفارش پاکت بسته بندی و طراحی حرفه ای پاکت بسته بندی موادغذایی با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

03132293087

03132294972

09132154045

یا میتوانید از طریق صفحه ذیل، مشخصات خود را برای ما ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم:

ارتباط با زیباپلاست – کلیک فرمایید

منابع: ویکی پدیا و ملاصدرا

مقالات مرتبط
    ارسال نظر

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.